Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Martin Wallin BK Runan Herr
  Pål Stål Åkeshovs BK Herr
  Tomas Lind BK Runan Herr
2. Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam
  Lina Elfström Sundbybergs IK Dam
  Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Dam
3. Malin Brodin Sundbybergs IK Dam
  Maria Lindius AIK Dam
  Regina Siverling Hammarby IF BF Dam
4. Anders Borén BK Amiki Herr
  Göran Bergendorff BK Amiki Herr
  Tobias Borén BK Amiki Herr
5. Andreas Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Jesper Jelvin AIK Herr
  Robert Andersson AIK Herr
6. Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam
  Malin Gref Sundbybergs IK Dam
  Malou Eng Sundbybergs IK Dam
  Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam
7. Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam
  Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam
  Margita Andersson Sollentuna BwK Dam
8. Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr
  Jesper Gren Stureby BK Herr
  Joakim Karlsson Stureby BK Herr
9. Mats Brännlund BK Rudbeck Herr
  Michael Burman BK Rudbeck Herr
  Mikael Ekstrand BK Rudbeck Herr
  Petter Myrehed BK Rudbeck Herr
10. Dimitris Savvakis BK Raa Herr
  Göran Skog BK Raa Herr
  Pantili Pantilis Eira BK Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anders Borén BK Amiki Herr
2. Andreas Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
3. Dimitris Savvakis BK Raa Herr
4. Göran Bergendorff BK Amiki Herr
5. Göran Skog BK Raa Herr
6. Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr
7. Jesper Gren Stureby BK Herr
8. Jesper Jelvin AIK Herr
9. Joakim Karlsson Stureby BK Herr
10. Martin Wallin BK Runan Herr
11. Mats Brännlund BK Rudbeck Herr
12. Michael Burman BK Rudbeck Herr
13. Mikael Ekstrand BK Rudbeck Herr
14. Pantili Pantilis Eira BK Herr
15. Petter Myrehed BK Rudbeck Herr
16. Pål Stål Åkeshovs BK Herr
17. Robert Andersson AIK Herr
18. Tobias Borén BK Amiki Herr
19. Tomas Lind BK Runan Herr
20. Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam
21. Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam
22. Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam
23. Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam
24. Lina Elfström Sundbybergs IK Dam
25. Malin Brodin Sundbybergs IK Dam
26. Malin Gref Sundbybergs IK Dam
27. Malou Eng Sundbybergs IK Dam
28. Margita Andersson Sollentuna BwK Dam
29. Maria Lindius AIK Dam
30. Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam
31. Regina Siverling Hammarby IF BF Dam
32. Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Dam
33.      
34.      
35.      
36.      
37.      
38.      
39.      
40.      
41.      
42.      
43.      
44.      
45.      
46.      
47.      
48.