Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2018-2019

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2018-2019:


Namn

Klubb

Klass

Start
Alar Laas BK Rudbeck Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Alex Joki BK Amiki Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Anders Borén BK Amiki Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Anders Frisk NBC Gullmarsplan BC Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Anders Holm Sollentuna BwK Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Andreas Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Andreas Holm BK Ax Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Andreas Holm BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Andreas Holm BK Ax Herr Final - Herrar
Andreas Nyberg BK Amiki Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Anetthe Hallberg BK Mistral Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Anetthe Hallberg BK Mistral Dam Final - Damer Spelschema
Anetthe Hallberg BK Mistral Dam Final - Damer
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer
Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Annika Grönvall BK Mistral Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Annika Grönvall BK Mistral Dam Final - Damer Spelschema
Annika Grönvall BK Mistral Dam Final - Damer
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Anton Gehlin AIK Herr Final - Herrar Spelschema
Anton Gehlin AIK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Anton Gehlin AIK Herr Final - Herrar
Bengt Andersson Turebergs BwK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Benno Pedersen Pin Club Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Benno Pedersen Pin Club Herr Final - Herrar Spelschema
Benno Pedersen Pin Club Herr Final - Herrar
Björn Mattsson Täby BwK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Christer Rylander Aftonbladets IK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Christian Forsebrink Sigma BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Daniel Holmgren Pin Club Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Daniel Holmgren Pin Club Herr Final - Herrar Spelschema
Daniel Holmgren Pin Club Herr Final - Herrar
Daniel Jones Täby BwK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Daniel Stålander BK Runan Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Dimitris Savvakis BK Raa Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Dylan Färemark BK Rudbeck Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Elias Sjögren Turebergs BwK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Ellinor Hedengren Spader Dam Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Emil Lönneberg BK Rudbeck Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Emma Burman B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Erik Nilsson BK Rudbeck Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Erika Svensson B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Erika Svensson B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Erika Svensson B-K Eva Dam Final - Damer
Fredrik Andersson Sundbybergs IK Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Göran Bergendorff BK Amiki Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Göran Skog BK Raa Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Hans Florbrant Allmänna BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Hans Florbrant Allmänna BK Herr Final - B-klass herr/dam
Hans Florbrant Allmänna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Henning Lauritsen NBC Gullmarsplan BC Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Henrik Hedlycke BK Rudbeck Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Håkan Hellsing BK Ax Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Ian Robinson AIK Herr Final - Herrar Spelschema
Ian Robinson AIK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Ian Robinson AIK Herr Final - Herrar
Ingvar Sjögren BK Ax Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Ingvar Sjögren BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Ingvar Sjögren BK Ax Herr Final - Herrar
Jan-Ove Skoog Pin Club Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Jan-Ove Skoog Pin Club Herr Final - Herrar Spelschema
Jan-Ove Skoog Pin Club Herr Final - Herrar
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Jesper Gren Stureby BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Jesper Jelvin AIK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Jessika Jonsson BK Mistral Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Jessika Jonsson BK Mistral Dam Final - Damer Spelschema
Jessika Jonsson BK Mistral Dam Final - Damer
Jimmy Bengtson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Jimmy Bengtson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Jimmy Bengtson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Joakim Karlsson Stureby BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Joakim Plantin Täby BwK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Jonas Emretzon BajenFans BF Herr Fredag 9 november 12:00 Dam/Herr
Kaija-Leena Andersson Sollentuna BwK Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Kaija-Leena Andersson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Kaija-Leena Andersson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF Herr Final - Herrar Spelschema
Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF Herr Final - Herrar
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Kenneth Ovestad BK Runan Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Kenny Bengtsson Sigma BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Kim Wikman BK Ax Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Kim Wikman BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Kim Wikman BK Ax Herr Final - Herrar
Kjell Andersson Aftonbladets IK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Lena Gref Sundbybergs IK Dam Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Final - Damer
Lena Thurn AIK Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Lena Thurn AIK Dam Final - B-klass herr/dam
Lena Thurn AIK Dam Final - B-klass Spelschema
Lennart Lingarp NBC Gullmarsplan BC Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Leo Westberg BwK Ankaret Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Linnea Rundgren B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Linus Roxvik Sollentuna BwK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Linus Sjöberg BK Rudbeck Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Liz Larsson B-K Eva Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Magnus Lütz BK Runan Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Malou Eng Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Malou Eng Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Malou Eng Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Margita Andersson Sollentuna BwK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Margita Andersson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Margita Andersson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Maria Lindius AIK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Maria Lindius AIK Dam Final - Damer Spelschema
Maria Lindius AIK Dam Final - Damer
Marianne Högberg AIK Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Marianne Högberg AIK Dam Final - B-klass herr/dam
Marianne Högberg AIK Dam Final - B-klass Spelschema
Marit Aasen Sollentuna BwK Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Marit Aasen Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Marit Aasen Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Mark Westphal BajenFans BF Herr Fredag 9 november 12:00 Dam/Herr
Markus Joki BK Amiki Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Martin Wallin BK Runan Herr Final - Herrar Spelschema
Martin Wallin BK Runan Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Martin Wallin BK Runan Herr Final - Herrar
Mats Brännlund BK Rudbeck Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Mattias Persson Täby BwK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Mattias Velander Sollentuna BwK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Michael Burman BK Rudbeck Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Mikael Ekstrand BK Rudbeck Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Mikael Florbrant Allmänna BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Mikael Florbrant Allmänna BK Herr Final - B-klass herr/dam
Mikael Florbrant Allmänna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Mikael Isaksson Täby BwK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Mikaela Karlsson BK Raa Dam Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Niclas Nedermo BK Ax Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Niclas Nedermo BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Niclas Nedermo BK Ax Herr Final - Herrar
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Olle Eriksson AIK Herr Final - Herrar Spelschema
Olle Eriksson AIK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Olle Eriksson AIK Herr Final - Herrar
Oskar Almroth AIK Herr Final - Herrar Spelschema
Oskar Almroth AIK Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Oskar Almroth AIK Herr Final - Herrar
Pantili Pantilis Eira BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Peter Sainio Hammarby IF BF Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Peter Sainio Hammarby IF BF Herr Final - Herrar Spelschema
Peter Sainio Hammarby IF BF Herr Final - Herrar
Petter Myrehed BK Rudbeck Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Pål Stål Åkeshovs BK Herr Final - Herrar Spelschema
Pål Stål Åkeshovs BK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Pål Stål Åkeshovs BK Herr Final - Herrar
Rasmus Ljungberg Sundbybergs IK Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Regina Siverling Hammarby IF BF Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Regina Siverling Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Regina Siverling Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Robert Andersson AIK Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Robert Myrén BK Ax Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Robert Myrén BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Robert Myrén BK Ax Herr Final - Herrar
Robin Holm BK Ax Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Robin Holm BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Robin Holm BK Ax Herr Final - Herrar
Roger Lindström Allmänna BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Roger Lindström Allmänna BK Herr Final - B-klass herr/dam
Roger Lindström Allmänna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Rolf Hedlycke BK Rudbeck Herr Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Ronny Lindell Sigma BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Sebastian Andersson AIK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Sebastian Hellsing Sigma BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Dam Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Dam Final - Damer Spelschema
Susanne Karlsson Sollentuna BwK Dam Söndag 11 november 18:00 Dam/Herr
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Tarja Karlsson Sollentuna BwK Dam Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Tarja Karlsson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass herr/dam
Tarja Karlsson Sollentuna BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Terese Johansson AIK Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Thomas Dahlman BajenFans BF Herr Fredag 9 november 12:00 Dam/Herr
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Tobias Borén BK Amiki Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Tobias Hallberg Hammarby IF BF Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Tobias Hallberg Hammarby IF BF Herr Final - Herrar Spelschema
Tobias Hallberg Hammarby IF BF Herr Final - Herrar
Tobias Karlsson BK Ax Herr Torsdag 8 november 19:30 Dam/Herr
Tobias Karlsson BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Tobias Karlsson BK Ax Herr Final - Herrar
Tomas Lind BK Runan Herr Final - Herrar Spelschema
Tomas Lind BK Runan Herr Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Tomas Lind BK Runan Herr Final - Herrar
Tommy Johannesson Aftonbladets IK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Tommy Stenqvist Pin Club Herr Söndag 4 november 11:00 Dam/Herr
Ulf Olsson Allmänna BK Herr Onsdag 31 oktober 19:30 Dam/Herr
Ulf Olsson Allmänna BK Herr Final - B-klass herr/dam
Ulf Olsson Allmänna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Dam Lördag 10 november 11:00 Dam/Herr
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Åsa Lundström AIK Dam Söndag 11 november 15:00 Dam/Herr
Åsa Lundström AIK Dam Final - B-klass herr/dam
Åsa Lundström AIK Dam Final - B-klass Spelschema